hobbies.org.ua

  МУЗИЧКА НАДІЯ АНДРІЇВНА

 Методист Чортківського ПДЮ

 Освіта вища. Івано-Франківський університет ім.В.Стефаника,  вчитель молодших класів.


13 березня 2018 року, з ініціативи методиста, керівника гуртка « Акторська майстерність» Н. А. Музички Чортківського Палацу дітей та юнацтва, при підтримці директора закладу Р. М. Пироговського, гуртківці, разом з Надією Андріївною, привітали неординарну особистість нашого краю: зв’язкову УПА, колишнього політв’язня, літераторку, та й просто хорошу людину - Штепу Марію Степанівну із 93 річницею з дня народження.

Детальніше...


Матеріали переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у 2018 році у номінації «Я – методист», напрям «Національно – патріотичне виховання» Музички Надії Андріївни можна переглянути за посиланням 
https://drive.google.com/drive/folders/1G_nBON0l8LCFX4iB5o07hstRHu_fo1uO?usp=sharing

  14 лютого 2018 року у Центрі творчості дітей та юнацтва м. Тернополя
відбувся очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації « Методист – 2018» в якому брала участь методист ЧМКЗ «Палац дітей та юнацтва» Музичка Надія Андріівна.
Конкурсантка презентувала свій досвід роботи на тему «Я – методист»

Детальніше...

  Позашкільна освіта – важлива ланка в структурі освіти України, а її значимість у тому, що для дітей – це розвиток пізнавальної, практичної, творчої та соціальної компетентності особистості, можливість самореалізації у майбутньому; для батьків – безпечна, змістовна зайнятість дітей у вільний час у позашкільних та інших навчальних закладах, їх навчання, виховання, розвиток, соціалізація, допомога у підготовці самостійного відповідального життя; для держави – одна з найефективніших інвестицій у найближче і віддалене майбутнє. І саме від професійної компетентності педагога та його вміння трансформувати свої знання учневі, значною мірою, залежить виконання поставлених суспільством завдань перед позашкільною освітою.
Метою Нової української школи є різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка усвідомлює себе громадянином України, здатної до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою,що має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадянської активності.


Обґрунтування актуальності досвіду роботи

Детальніше...