hobbies.org.ua

  МУЗИЧКА НАДІЯ АНДРІЇВНА

 Методист Чортківського ПДЮ

 Освіта вища. Івано-Франківський університет ім.В.Стефаника,  вчитель молодших класів.


13 березня 2018 року, з ініціативи методиста, керівника гуртка « Акторська майстерність» Н. А. Музички Чортківського Палацу дітей та юнацтва, при підтримці директора закладу Р. М. Пироговського, гуртківці, разом з Надією Андріївною, привітали неординарну особистість нашого краю: зв’язкову УПА, колишнього політв’язня, літераторку, та й просто хорошу людину - Штепу Марію Степанівну із 93 річницею з дня народження.

Детальніше...


Матеріали переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у 2018 році у номінації «Я – методист», напрям «Національно – патріотичне виховання» Музички Надії Андріївни можна переглянути за посиланням 
https://drive.google.com/drive/folders/1G_nBON0l8LCFX4iB5o07hstRHu_fo1uO?usp=sharing

  14 лютого 2018 року у Центрі творчості дітей та юнацтва м. Тернополя
відбувся очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації « Методист – 2018» в якому брала участь методист ЧМКЗ «Палац дітей та юнацтва» Музичка Надія Андріівна.
Конкурсантка презентувала свій досвід роботи на тему «Я – методист»

Детальніше...

  Позашкільна освіта – важлива ланка в структурі освіти України, а її значимість у тому, що для дітей – це розвиток пізнавальної, практичної, творчої та соціальної компетентності особистості, можливість самореалізації у майбутньому; для батьків – безпечна, змістовна зайнятість дітей у вільний час у позашкільних та інших навчальних закладах, їх навчання, виховання, розвиток, соціалізація, допомога у підготовці самостійного відповідального життя; для держави – одна з найефективніших інвестицій у найближче і віддалене майбутнє. І саме від професійної компетентності педагога та його вміння трансформувати свої знання учневі, значною мірою, залежить виконання поставлених суспільством завдань перед позашкільною освітою.
Метою Нової української школи є різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка усвідомлює себе громадянином України, здатної до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою,що має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадянської активності.


Обґрунтування актуальності досвіду роботи

Детальніше...

Зараз на сайті

На сайті 19 гостей та користувачі відсутні

Недавно зареєструвались

  • ddmfhey
  • yfupit
  • Williamdug
  • ltimocesna1982
April 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6