hobbies.org.ua

КОЗАК ОКСАНА МИХАЙЛІВНА

заступник директора з навчально-виховної роботи

Освіта вища. Криворізький державний  педагогічний університет, вчитель української мови і літератури.

 

І. Аналіз діяльності за минулий навчальний рік.

  1. Аналіз змісту діяльності , досягнутих результатів, якості навчально-виховного процесу.

      Чортківський міський комунальний заклад «Палац дітей та юнацтва» Чортківської міської ради здійснює навчання і виховання громадян у позаурочний та позанавчальний час. Відповідно до Статуту ПДЮ проводить навчально-виховну, інформаційно-методичну, організаційно-масову, художньо-естетичну, навчально-оздоровчу, декоративну-прикладну, концертно-просвітницьку, еколого-натуралістичну, туристсько-краєзнавчу роботу. Основним напрямком діяльності ПДЮ є художньо-естетичний , що передбачає залучення вихованців до активної діяльності з вивченням вітчизняної та світової культури мистецтва, оволодіння практичними уміннями та навичками у різних видах мистецтва, організацію змістовного дозвілля.

Детальніше...

  На виконання Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», Положення про позашкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2001 № 433 (зі змінами), відповідно до плану роботи Чортківського Палацу дітей та юнацтва на 2015/2016 навчальний рік протягом звітного періоду колектив Чортківського Палацу дітей та юнацтва працював над вдосконаленням особистості вихованця, направленим на розкриттям природних здібностей, формуванням її життєвої компетентності; пошуком, розвитком та підтримкою здібних, обдарованих та талановитих дітей та підлітків; створенням здоров’язберігаючого простору для фізичного, психічного, духовного та соціального здоров’я учасників навчально-виховного процесу; сприянням ефективної системи медіаосвіти заради забезпечення всебічної підготовки вихованців до безпечної та ефективної взаємодії із сучасною системою медіа, формування у них медіа обізнаності, медіа грамотності і медіа компетентності відповідно до їхніх вікових та індивідуальних особливостей.

Детальніше...

  Враховуючи, що 2013 рік був оголошений Президентом України роком  дитячої творчості, в ПДЮ також був розроблений план заходів, спрямованих на створення оптимальних умов для ефективного розвитку дитячих обдарувань та удосконалення їх творчих здібностей.

          Протягом року у ПДЮ  гурткову роботу сплановано згідно навчального плану, яким було передбачено 279 годин.

         Вся гурткова робота проводилась згідно навчального плану ПДЮ, який розроблено на основі типових програм, рекомендованих  Міністерством освіти і науки по двох рівнях – початковому та основному.

Детальніше...

Вед. Україна в огні
Кулі беркут і смерть
Гнівом люди повстали
Переповнені вщерть
І лунає наказ « Задушити Майдан»
Вічна слава героям
Вічна пам'ять синам!
Хто за вільну вкраїну
Уперед всі « виходь»
І Небесної сотні
Душі прийняв Господь
Не скорились, не здались
У не рівнів бою
І Героям всі слава
Десь несеться в строю
Не забудем повіки
Їх святі імена
Вічна слава героям!
Україна - жива

Детальніше...

  В жовтні 2013 р. у приміщенні РКБК ім.К.Рубчакової проходила персональна виставка Оксани Козак. Гості виставки змогли побачити пані Оксану не у ролі заступника директора,а у ролі майстрині, яка при допомозі вишивки та бісеру змогла привідкрити найпотаємніші куточки своєї творчої душі.

Зараз на сайті

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Недавно зареєструвались

  • ddmfhey
  • yfupit
  • Williamdug
  • ltimocesna1982
April 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6