hobbies.org.ua

Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю "Наталі"

   Аеробіка та фітнес – один з найпоширеніших видів залучення дітей до активного способу життя, який передбачає оздоровлення тіла та духу дитини, ознайомлення її з різними видами культур світу та виховання життєво необхідних якостей характеру – працьовитості, волі до перемоги, здатність побороти труднощі.       
Найголовніше у роботі – виховати потребу здорового способу життя, тверде переконання, що аеробіка та фітнес асоціюється  з успіхом у житті, навчанні, допомагає стати лідером у колективі.
  На початковому рівні гуртка (термін навчання-один рік ) дитина повинна засвоїти найпростіші елементи базової аеробіки, ознайомитись із фітнесом, гімнастикою як складовими  елементами  аеробіки, а також засвоїти різні стилі  аеробіки : «Диско», « Хіп-хоп», отримати поняття стилізації , музичного ритму та інше.
  На основному рівні(термін навчання - один рік )  вихованці  повинні знати: основні  досягнення світового фітнес руху, правильно виконувати основні рухи з  різних напрямків аеробіки , вміти самостійно регулювати фізичні навантаження , виконувати та самостійно створювати різні і спортивно-танцювальні композиції та поєднувати їх з музикою.

  З 3 по 8 листопада 2015 року у Чехії в м. Ліберець  відбувся щорічний Чемпіонат Європи з сучасних танців «WORLD DANCE CHAMPIONSHIP WADF». Танцюристи з «Наталі» не могли оминути таку грандіозну подію. Шестеро юних «бойовичків»-танцюристів разом зі своїми батьками під керівництвом Віри Павлівної Голембйовської вирушили у дорогу. Звичайно цьому передував дуже довгий і важкий тренувальний період - постановки композицій, відпрацювання віртуозності, робота над витривалістю. Шлях до успіху був дуже довгий і важкий. Тим більше, що змагалися діти у таких  дисциплінах як диско, хіп-хоп, контемпорарі, які дуже розвинені у Європі. А були спортсмени з понад 20 європейських країн.

Детальніше...

  Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Наталі» (керівник Наталія Гребенюк) 01-02 листопада 2014 р. побував на змаганнях Кубку України з сучасних танців у м. Києві. Солісти ансамблю  стали переможцями у програмах:  Смитанюк Вікторія - диско, вільний стиль, slow; Мельничук Софія виборола І місця у програмах: вільний стиль, латин-біт; Садовська Юлія одержала ІІ місце у програмі вільний стиль і четверте у стилі диско; Чайковська Христина перемогла у програмі вільний стиль. Учасники ансамблю «Наталі» нагороджені дипломами Української федерації сучасного танцю та медалями за призові місця.
   Колектив Палацу дітей та юнацтва вітає ансамбль «Наталі» та керівника Н. Гребенюк з перемогою у Кубку України з сучасних танців.

  Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Наталі», керівник  Гребенюк Н. К., 18-19 жовтня 2014 р. побував на змаганнях International Competition «WORLD MODERN DANCING» у м. Тернополі. Учасники ансамблю взяли участь у програмі диско і хіп-хоп. Лідерство у вищій Лізі отримали Смитанюк Вікторія, Боднарчук Володимир, Било В'ячеслав, Смалюк Тетена, яким запропонували поїздку у республіку Польща та Міжнародні змагання з сучасних танців.

  Вихованці  ансамблю привезли собою багато призових місць та нагородженні грамотами, дипломами, медалями та кубками.

  Адміністрація ПДЮ вітає ансамбль «Наталі» та керівника Гребенюк Н.К. з перемогою на змаганнях, Бажаємо успіху і надалі.

 

Зараз на сайті

На сайті 79 гостей та користувачі відсутні

Недавно зареєструвались

  • ddmfhey
  • yfupit
  • Williamdug
  • ltimocesna1982
April 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6