hobbies.org.ua

Літературна студія "Дивослово"

Гурток "Дивослово"

  1 лютого гуртківці театральної студії « Дивослово» разом із культорганізатором Гайовською Н. Я, та із концертмейстером Горячим М. Р. відвідали дошкільний дитячий заклад « Золота рибка» із виставою « Пан Коцький». Діти із великим задоволенням грали п’єсу, адже вони всі колись навчались у цьому закладі і були раді знову зустрітися із своїми вихователями. Після вистави завідувач д\ з Обшарська Р. В. подякувала дітям за цікаву прем’єру і подарувала солодощі, а керівнику студії Музичці Н. А. - збірки поезій.

 

Керівник театральної студії Н. А. Музичка

  25. 01.17 р. гуртківці дитячої студії « Дивослово» Чортківського ПДЮ разом із керівником Музичкою Н. А. відвідали зоопарк, що у Заліщицькому районі. Діти годували тварин різними овочами, фотографувалися, гралися з тваринами. Екскурсія, за словами гуртківців, вдалася на славу незважаючи на 12 градусний мороз! Задоволені та радісні діти поверталися додому.

  20 січня гуртківці театральної студії « Дивослово» разом із керівником Н. А. Музичкою та культорганізатором ПДЮ Гайовською Н. Я. відвідали музей, що знаходиться у гімназії ім.. М. Шашкевича. Екскурсовод музею – заступник директора з навчально – виховної роботи Н. В. Горяча цікаво провела екскурсію по школі та шкільному музеї, а також подарувала гуртківцям 2 книжки: Йосипа  Гошуляка « Свою Україну любіть» та Анатолія  Гарматюка « Миті життя» - колишніх учнів гімназії.

  У переддень Великодніх свят на чортківську землю завітали гості із Східної України, щоб побачити звичаї та обряди Західного святкування Пасхи. 30 дітей та 5 керівників протягом свят перебували у сім’ях  українських родин: ходили у церкву, святили писанки, відвідали вранішні літургії, побували на гаївках… Для гуртківців театральної студії «Дивослово» випала велика честь першими вітати їх на наших теренах. З хлібом – сіллю та прекрасними віршами про мир та єдність між Заходом і Сходом зустріли вихованці Чортківського Палацу дітей та юнацтва дорогих гостей!