hobbies.org.ua

Літературна студія "Дивослово"

Гурток "Дивослово"

  1 лютого гуртківці театральної студії « Дивослово» разом із культорганізатором Гайовською Н. Я, та із концертмейстером Горячим М. Р. відвідали дошкільний дитячий заклад « Золота рибка» із виставою « Пан Коцький». Діти із великим задоволенням грали п’єсу, адже вони всі колись навчались у цьому закладі і були раді знову зустрітися із своїми вихователями. Після вистави завідувач д\ з Обшарська Р. В. подякувала дітям за цікаву прем’єру і подарувала солодощі, а керівнику студії Музичці Н. А. - збірки поезій.

 

Керівник театральної студії Н. А. Музичка

  25. 01.17 р. гуртківці дитячої студії « Дивослово» Чортківського ПДЮ разом із керівником Музичкою Н. А. відвідали зоопарк, що у Заліщицькому районі. Діти годували тварин різними овочами, фотографувалися, гралися з тваринами. Екскурсія, за словами гуртківців, вдалася на славу незважаючи на 12 градусний мороз! Задоволені та радісні діти поверталися додому.

  20 січня гуртківці театральної студії « Дивослово» разом із керівником Н. А. Музичкою та культорганізатором ПДЮ Гайовською Н. Я. відвідали музей, що знаходиться у гімназії ім.. М. Шашкевича. Екскурсовод музею – заступник директора з навчально – виховної роботи Н. В. Горяча цікаво провела екскурсію по школі та шкільному музеї, а також подарувала гуртківцям 2 книжки: Йосипа  Гошуляка « Свою Україну любіть» та Анатолія  Гарматюка « Миті життя» - колишніх учнів гімназії.

  У переддень Великодніх свят на чортківську землю завітали гості із Східної України, щоб побачити звичаї та обряди Західного святкування Пасхи. 30 дітей та 5 керівників протягом свят перебували у сім’ях  українських родин: ходили у церкву, святили писанки, відвідали вранішні літургії, побували на гаївках… Для гуртківців театральної студії «Дивослово» випала велика честь першими вітати їх на наших теренах. З хлібом – сіллю та прекрасними віршами про мир та єдність між Заходом і Сходом зустріли вихованці Чортківського Палацу дітей та юнацтва дорогих гостей!

  18.11 15 р.  учасники театральної студії «Дивослово» організували і провели для  усіх гуртківців ПДЮ «Свято Осені». На свято завітали казкові герої      :Колобок, Зайчик Ведмідь, Лисичка, А також  народний символ України Калина та сама красуня – Осінь із своїми синами -  осінніми місяцями. Танцювально – музичні композиції підготували: зразковий ансамбль «Наталі» (кер. Н. К. Гребенюк) та солісти вокального гуртка (кер. Я. В. Скрипник), а 06.10. 2015 р. гуртківці цієї ж театральної студії провели  «Свято Осені» для учнів 4 – го класу ЗОШ № 6. Діти розказували вірші, співали пісні про осінь. На свято завітала і сама красуня – Осінь разом із своїми синами: Вереснем, Жовтнем і Листопадом. Завершилось свято патріотичними віршами про рослинний символ України –Калину.

Кер. гуртка «Дивослово» Н. А. Музичка

Зараз на сайті

На сайті 62 гостей та користувачі відсутні

Недавно зареєструвались

  • casiryru
  • Pbnisertin
  • Martinlab
  • akymyxy
October 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4