hobbies.org.ua

Вокально - інструментальний ансамбль "Оберіг"

Зразковий вокально-інструментальний ансамбль "Оберіг"

  25 жовтня відбулось відкрите заняття ВІА "Оберіг" на тему "Мотив, будова мотиву. Фраза. Цезура. Будова музичної фрази.", на якому вивчались основи гармонії та будови музичної форми.

  10 листопада, в рамках місячника слухання вокально-інструментального ансамблю, відбувся мініконцерт учасників гуртка сольного співу ВІА "Оберіг". Наймолодші гуртківці представляли пісні, які вони зараз вивчають. Були тут і оплески від глядачів (якими, до речі, були самі ж гуртківці та їхні батьки), був і щирий сміх юних співаків. Майбутні солісти-вокалісти змогли відчути себе в амплуа співаків на сцені, хоча й імпровізованій. Закінчився цей мініконцерт колективним виконанням жартівливої пісні "Кукабарра" і оплесками глядачів.

  29 жовтня в рамках місячника слухання ВІА "Оберіг" пройшла зустріч гуртківців вокально-інструментального ансамблю з випускником ВІА, самодіяльним поетом-бардом Олександром Медяником (літературний псевдонім Олекандр Марінеро). Зустріч проходила у вигляді бесіди. В ході зустрічі був проведений майстер-клас гри на гітарі та сольного співу. На закінчення гуртківці прослухали кілька власних пісень у виконанні п.Олександра і зробили колективну світлину.

  14.03 2015р. в арт-кафе "Пан Чартковський" проходив вечір пам'яті Кузьми Скрябіна. На вечорі згадали біографію Андрія Кузьменка, його творчий шлях, а також співали його пісні, які прозвучали у виконанні творчих людей Чорткова. З концертними номерами виступили: фронтмен гурту "Периферія" Володимир Савєльєв, учасник АТО (позивний "Маестро") бард Олександр Кухта, гурт "Кайрос", гурт "Біла ведмедиця", а також учасники ВІА "Оберіг" - гурт "Грін Вейт". Подарунком за виступ учасників були щирі оплески глядачів.

  24 грудня в творчій рок-майстерні відбулось відкрите заняття зразкового вокально-інструментального ансамблю "Оберіг" на тему: "Значення підсилення ритму в сучасній музиці", яке провів його керівник Ярослав Скрипник. На занятті, котре проходило у формі бесіди, були обговорені можливості підсилення ритму для зміни характеру музики, її можливого вдосконалення. Для слухання музики був обраний всього один музичний твір - "Щедрик" в обробці відомого українського композитора, диригента, викладача М.Д.Леонтовича, але в різних інтерпретаціях - від канонічного хорового та інструментального звучання до виконання в стилях джаз та хард-рок. Були прослухані й нетрадиційні форми виконання цього твору.

Детальніше...

Зараз на сайті

На сайті 18 гостей та користувачі відсутні

Недавно зареєструвались

  • ddmfhey
  • yfupit
  • Williamdug
  • ltimocesna1982
April 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6