hobbies.org.ua

  24 грудня в творчій рок-майстерні відбулось відкрите заняття зразкового вокально-інструментального ансамблю "Оберіг" на тему: "Значення підсилення ритму в сучасній музиці", яке провів його керівник Ярослав Скрипник. На занятті, котре проходило у формі бесіди, були обговорені можливості підсилення ритму для зміни характеру музики, її можливого вдосконалення. Для слухання музики був обраний всього один музичний твір - "Щедрик" в обробці відомого українського композитора, диригента, викладача М.Д.Леонтовича, але в різних інтерпретаціях - від канонічного хорового та інструментального звучання до виконання в стилях джаз та хард-рок. Були прослухані й нетрадиційні форми виконання цього твору.


  Гуртківці прийняли активну участь в дискусії щодо можливості використання сучасних стилів для "підсилення" класичної музики, апелюючи одні до інших своїми аргументами на користь класичної чи сучасної музики. Підвівши підсумок теоретичної чатини заняття, керівник гуртка сказав, що всі стилі та напрямки музики мають право на існування та розвиток, але основа - музика завжди залишиться з нами в первинному її тлумаченні. А далі була практична частина заняття, в якому учасники гуртка готували художній номер для участі в Новорічному ранку.

  На занятті були присутні директор ПДЮ Р.М.Пироговський, заступник з навчально-виховної роботи Козак О.М. та керівники гуртків художньо-естетичного напрямку.