hobbies.org.ua

  Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України вокально-інструментальному ансамблю "Оберіг" присвоєно почесне звання "Зразковий художній колектив". 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ
15.07.2013 № 344-к
Про присвоєння та підтвердження
почесних звань «Народний художній колектив»
і «Зразковий художній колектив»

Відповідно до пунктів 1.2, 1.3, 2.7 Положення про почесні звання «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.08.2002 № 461, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.11.2002 р. № 936/7224, та на підставі рішення експертної комісії Міністерства з питань присвоєння, підтвердження, зняття почесних звань учнівським, студентським і педагогічним творчим колективам, що діють у навчальних закладах системи освіти України
НАКАЗУЮ:
1. Присвоїти, підтвердити почесні звання «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив» учнівським, студентським та педагогічним творчим колективам, що діють у навчальних закладах системи освіти України, за списками згідно з додатками 1- 4.
2. Зняти почесні звання «Народний художній колектив» та «Зразковий художній колектив» з учнівських, студентських та педагогічних творчих колективів як таких, що припинили свою діяльність згідно з додатком 5.
3. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, директорам департаментів (начальникам управлінь), освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам навчальних закладів:
3.1. Сприяти створенню необхідних умов для здійснення навчально-виховного процесу і організації діяльності творчих колективів, забезпечення ї х приміщенням, інструментарієм, сценічним одягом, технічними засобами та кваліфікованими кадрами, що мають почесні звання «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив», визначених у додатках 1- 4.
3.2. Відзначити керівників колективів, що мають почесні звання «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив», за сумлінну роботу у вихованні учнівської та студентської молоді.
4. Українському державному центру позашкільної освіти (Левіна І. Є.):
4.1. Надавати консультації навчальним закладам при підготовці матеріалів для подання оглядовим і експертній комісіям з присвоєння та підтвердження почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив».
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра Б. М.Жебровський
Додаток № 3

до наказу Міністерства освіти і науки

від 15.07.2013 №344-к

СПИСОК  (витяг)

учнівських, студентських і педагогічних творчих колективів, що діють у навчальних закладах системи освіти і науки, молоді та спорту України, яким присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив»

№ п/п
Район, область, місто
Назва творчого колективу із зазначенням навчального закладу
61. 
Тернопільська
Інструментальний колектив «100 сопілок» Тернопільської української гімназії ім. Івана Франка
62. 
Тернопільська
Ансамбль сопілкарів «Дударики» Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5
63. 
Тернопільська
Вокально-інструментальний ансамбль «Оберіг» Чортківського районного Палацу дітей та юнацтва
64. 
Тернопільська
Дитяча хорова студія духовної пісні «Фантазія» Тернопільського центру творчості дітей та юнацтва
65. 
Тернопільська
Хоровий колектив «Свічадо» Шумського ліцею

Всього 88 колективів.